Pınar Gültekin’in Ailesinden Türkiye’yi Kahreden Haber

JANDARMA İKİNCİ GÜN GECE YARISI KEŞİF YAPTI Muğla Jandarma Komutanlığı tarafından yakalan Cemal Metin Avcı ilk ifadesinde Türkiye’yi ayağa kaldıran cinayeti itiraf etti. Korkunç itiraftan hemen sonra Yerkesik Mahallesi’ndeki çiftlik evi ve Gültekin’in cansız bedeninin içine konularak üzerine beton dökülen varilin bulunduğu ormanlık alanda gece yarısı keşif yapılmıştı. Avcı burada da cinayeti nasıl işlediğini, cinayet anında hangi metaryelleri kullandığını büyük bir soğukkanlılıkla anlatmıştı.

AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET HAPİS İLE CEZALANDIRILMALI Avukat Dr. Epözdemir, dosyanın kısa bir süre sonra hazırlanmış olacağını ifade ederek, “Çok kısa bir sürede ağırlaştırılmış müebbet cezasıyla ilgili dosyanın hazırlanacağı kanaatindeyim. Otopsi raporu daha gelmemiş, otopsi raporunun ve delillerin toplanması aşamasındayız” dedi.

EŞİ BOŞANMA DAVASI AÇTI Öte yandan Cinayetin ortaya çıkmasının ardından tutuklanan ve cezaevine koyulan katil Cemal Metin Avcı’nın eşi E.A.nın bugün avukatı aracılığı ile Muğla Aile Mahkemesi’ne boşanma istemi ile ilgili dilekçe verdiği öğrenildi.

Resmin büyük halini görmek için tıklayın

30 Temmuz 2020 - 20:42 'de eklendi ve kez görüntülendi.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT